Kup 100 polubień na fanpage Facebook

0 comments

Cześć,

Każdy z Was wie jaką wartością są dodatkowe polubienia Waszych facebookowych stron. W sumie dzięki nim, wzbudzacie większe zaufanie, możecie bardziej zainteresować potencjalnego klienta swoim produktem lub usługą albo poprawić swój wizerunek. Bardzo często jest to odwiedzający (użytkownik) który ogląda pierwszy raz Waszą stronę. Dlatego też, warto zadbać o to aby wizerunek strony był jak na najwyższym poziomie. Polubienia strony (ilość like’ów) są jednym z decydujących czynników warunkujących czy klient będzie korzystał z Waszego asortymentu czy po prostu wybierze kogoś innego. W tej sytuacji, ilość ma naprawdę duże znaczenie.

Cena: 50zł brutto

Czas realizacji: do 7 dni

Dlaczego warto kupić u mnie?

 1. Przez ostatnie 10 lat jako menedżer prowadziłem firmy aby rozwijały się pod kątem sprzedażowym i marketingowym, mam doświadczenie i każde zlecenie traktuje indywidualnie.
 2. Spersonalizuję Twoje zamówienie, tzn. przejrzę Twój fanpage i dobiorę odbiorców (grupy docelowe, użytkowników) tak, aby korzystały z Twojego profilu na co dzień. Jeżeli ktoś interesuje się na facebooku modą, a Ty sprzedajesz ubrania – to trafi do Ciebie. Jeżeli klient potrzebuję usługę pralniczą a Ty reklamujesz odkurzacze – trafi w konsekwencji do Ciebie.
 3. Wyselekcjonuje Twoich odbiorców pod kątem używania facebooka. Nie będą to osoby z fałszywymi profilami, lub osoby które sporadycznie odwiedzające facebooka. Następnych „pustych dusz” i cofania lajków Ci nie potrzeba! Masz rozwijać swój biznes!
 4. Otrzymujesz ode mnie fakturę. Prowadzę działalność marketingową o nazwie NAUMED Adrian Naumowicz. Chcę aby wszystko było przejrzyste i zobowiązywało mnie jako przedsiębiorcy do zapewnienia Ci komfortowej usługi. Odpowiadam za swoją pracę. Zostaniesz poprowadzony krok po kroku przez zamówienie.
 5. Nie pytaj mnie dlaczego u mnie zapłacisz tyle a u innych mniej. Moja oferta nie jest dla każdego, mój czas i profesjonalne podejście do tematu ma zaowocować zwiększeniem sprzedaży albo zainteresowaniem usług na Twoim fanpage’u.
 6. Jestem do Twojej dyspozycji, w razie potrzeby kontaktu (pytań). Pisz śmiało!, na pewno odpowiem. Nie zostawię Cię na pastwę losu.

Jak zamówić:

 1. Wystarczy wysłać do mnie e-mail o treści Kup 100, na adres biznes@adriannaumowicz.com
 2. Otrzymasz formularz z instrukcjami co potrzebuję (m.in. adres fanpage’u i kilka dodatkowych informacji).
 3. Otrzymasz także numer konta do wpłaty za usługę.

Jak realizuje:

 1. Po otrzymaniu wypełnionego formularza i opłaceniu usługi zabieram się za realizacje usługi. Mam na to 7 dni. Taki czas realizacji zamówienia wiąże się dobraniem jak najwartościowszych odbiorców do Twojego profilu.
 2. Na jednym fanpage zrealizuję 100 polubień (w najbliższym czasie będą dostępne opcje od 200 do 1000 like’ów na stronę)
 3. Po 7 dniach zdaję relacje z wykonanych prac w postaci podsumowania na adres e-mail.

Jeżeli coś nie jest jasne dla Ciebie, zapraszam do pytań lub zapoznania się z regulaminem usługi (Regulamin). Wprowadziłem politykę bezpieczeństwa (RODO) Twoje dane u mnie są bezpieczne.

Zapraszam serdecznie do skorzystania!

Share This:

Comments ( 0 )

  Leave A Comment

  Your email address will not be published. Required fields are marked *