O MNIE

Dzień Dobry 🙂 Nazywam się Adrian Naumowicz i bardzo się cieszę, że zaciekawiłem Cię swoją stroną internetową. Znajdziesz tutaj informacje O MNIE. Jestem (lista według ważności):

Aktywistą z wysokimi zdolnościami facylitacyjnymi

Poprzez aktywizm społeczny jako wiceprezes Fundacji e-Medycyna (od maja 2015r.), członek TNOiK Szczecin (Towarzystwo Nauk Organizacji i Kierownictwa od 2016r.), członek komisji Biura Dialogu Obywatelskiego ds. wniosków organizacji pozarządowych w Urzędzie Miasta Szczecin (od stycznia 2017r.) oraz aktywizm polityczny (obecnie w trakcie poszukiwań). Działam w sposób mający na celu doprowadzenie do określonych pozytywnych zmian. Często przejmuje inicjatywę w ramach ideałów, jakie wyznaję. Słucham ludzi, w ciężkich sytuacjach posiadam siłę aby przeforsować ważną inicjatywę. Realizuję konsekwentnie przedsięwzięcia i tworzę nowe. Wszystko to, zachowane jest na zasadach, kulturze i zadbaniu o komfort stron z którymi pracuję. Jestem zdania (wiary), że wszystko można przejść o ile zaangażujemy chęci i dobrą energię. Sami kreujemy przecież naszą rzeczywistość!

Przedsiębiorcą, koordynatorem

Od 16.05.2018r.  prowadzę własną działalność gospodarczą pod nazwą NAUMED Adrian Naumowicz, przeważającą działalnością jest głównie marketing, marketing internetowy oraz planowanie rozwoju. Świetnie odnajduję się w projektach (głównie w organizacji i reklamie). Bardzo mocno związany jestem także z działaniami w służbie zdrowia (także marketingowo). Jeśli chcesz profesjonalnie zbudować stronę internetową i wypromować ją, na pewno jestem solidną firmą. Ze względu na lata doświadczeń na facebooku, uważam się za fachowca i w tej dziedzinie. Zajrzyj na mój profil prywatny (4381 znajomych) i nowo otwarty profil publiczny. W mojej firmie otrzymasz także usługę copywriterską (profesjonalnie pisanie wpisów z różnych dziedzin).

Menedżerem, liderem

Przez ostatnie 9 lat prowadziłem firmy o różnym profilu. Zawsze chciałem być blisko ludzi i mieć wpływ na cały przebieg procesu tworzenia, często jako prawa ręka firmy dbałem o prawidłową komunikacje między pracownikiem a dyrektorem. Piastuję obecnie stanowisko:

  • menedżera ds. rozwoju (marketingu i sprzedaży) w spółce medycznej,

wcześniej pracowałem jako:

  • specjalista ds. funduszy unijnych,
  • menedżer ds. rozwoju placówki edukacyjnej,
  • menedżer ds. portali internetowych (tworzenie stron www i aplikacji),
  • menedżer sprzedaży w branży biurowej,
  • menedżer ds. wdrażania i rekrutacji w branży ubezpieczeniowej,
  • specjalistą w pracowni fizyko-chemicznej (ochrona środowiska).

Dziś cieszy mnie to (a wcześniej bawiło), że już na końcowym świadectwie szkoły podstawowej (dawnej 8 klasy), Pani Dyrektor wydała o mnie następującą opinie: "Adrian Naumowicz to osoba o wyjątkowych zdolnościach organizacyjnych". Po dzień dzisiejszy, mając 36 lat, jestem synonimem dobrej organizacji i sumiennego przewodzenia zespołem. Płynie we mnie krew lidera. Zapraszam do obejrzenia mojego CV oraz Certyfikatów.

Osobą godną zaufania

Od wielu lat pracuję na swoje nazwisko i środowisko które wokół siebie tworzę. Chcę stawać się dalej synonimem zaufania, uczciwości i pracowitości. Wiem, że

"Naumowicz = na umowę"

- a to zobowiązuje.

Wolontariuszem

Od wolontariatu zaczynałem swoją społeczną działalność. Robię to nadal i działam w ten sposób, ponieważ daje mi to olbrzymią satysfakcję. Z wolontariatu czerpię niesamowitą motywację, ponadto taka praca pozwala docenić więcej rzeczy w życiu. Pozwala przede wszystkim cieszyć się małymi rzeczami. Bycie wolontariuszem definiuje nas jako osoby, które nie myślą szablonowo, nie szukają wynagrodzenia za wszelką cenę pomagają non profit. Bycie wolontariuszem to bycie odpowiedzialnym, za siebie, za innych i za cele do których się zmierza.

Filatelista i wyznawca Danshari

Założyciel naumowicz-stamp.com. Nie spocząłem na laurach, pomyślałem, że mogę ze swoimi „zdolnościami informatycznymi” reaktywować jedną ze swoich pasji jaką było zbieranie znaczków pocztowych i sporadycznie zbieranie pocztówek i widokówek. Pamiętam jak dziś, gdy wracałem ze szkoły segregowałem znaczki od klasera do klasera, szukając pomocy w katalogach. Docierałem do historii znaczków pocztowych. Nie mogłem nacieszyć oczu. Tak spędzałem wolny czas. Dzisiaj tworzę grupy, wyceniam i opisuję znaczki pocztowe. Specjalizuje się w azjatyckich (głównie Chiny i Japonia).

Danshari to nie tylko kolejna metoda sprzątania. To metoda, która pozwala poprzez sprzątanie zmienić swoje życie, doprowadzić również do ładu swój umysł. "Danshari można zdefiniować w następujący sposób: jest to technika postępowania, w ramach której dokonuje się selekcji przedmiotów, co pozwala nie tylko na lepsze poznanie siebie, lecz także umożliwia zapanowanie zarówno nad zewnętrznym, jak i wewnętrznym nieładem."

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

(od kiedy do kiedy, nazwa firmy, stanowisko, specyfikacja)

05.2018 - obecnie, NAUMED Adrian Naumowicz, Własna działalność gospodarcza.

Słowa kluczowe: marketing, marketing internetowy, planowanie rozwoju firmy, social media - facebook, branża medyczna, agencja reklamowa, strony www, copywriting.


05.2018 - obecnie, TeleCardio Sp. z o.o. Sp. k., Menedżer ds. marketingu i sprzedaży.

Branża: medyczna; Słowa kluczowe: telemedycyna, telekardiologia, kardiologia, medycyna


01.2018 - 05.2018, Wielkopolski Instytut Przedsiębiorczości i Edukacji Łukasz Dymek & Progres Ewa Dymek, Specjalista ds. funduszy unijnych.

Branża: projekty, dotacje: Słowa kluczowe: projekty unijne, dotacje unijne, szkolenia, kursy


02.2016 - 05.2017, Gustaw Securitas Sp. z o.o., Menedżer ds. rozwoju.

Branża: edukacyjna; Słowa kluczowe: szkolenia, kursy zawodowe, eventy IT, Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej (KPOF), rozwój osobisty, coaching)


10.2014 - 01.2016, Unizet.netcom Sp. z.o.o., Menedżer ds. portali społecznościowych,

Branża: IT; Słowa kluczowe: zarządzanie zespołem informatyków, tworzenie stron internetowych i aplikacji mobilnych pod smartfony


04.2014 - 09.2014, Biuro Plus Kitta i Spółka Sp. J., Menedżer sprzedaży.

Branża: biurowa, Słowa kluczowe: zarządzanie zespołem handlowców i call center, sprzedaż artykułów biurowych na całą Polskę.


07.2011 - 04.2014, Allianz Polska S.A., Menedżer ds. wdrażania agentów i sprzedaży.

Branża: ubezpieczeniowa; Słowa kluczowe: ubezpieczenia majątkowe i życiowe, rekrutacja agentów, sprzedaż polis ubezpieczeniowych


 

PODGLĄD CERTYFIKATÓW - ROZWÓJ ZAWODOWY

29.03.2013 Budowanie długotrwałych relacji z klientem 19.04.2013 Optymalizacja organizacji pracy zespołu 25.05.2013 Zarządzanie zespołem

PODGLĄD CERTYFIKATÓW - IT

19.07.2013 Analiza i modelowanie systemów IT z wykorzystaniem UML2 22-26.07.2013 Visual Studio 2010 programowanie aplikacji