Punkt Promocji Zdrowia – 14.09.2019 bulwar Gdyński, Szczecin

Cześć Wam,

Rok szkolny za pasem, zespół fundacji e-medycyna czuje mocno w kościach wrzesień i związany z tym miesiącem start wielu przedsięwzięć (warsztatów, badań i nowych rozwojowych projektów). Jako stałe ogniwo zespołu, nie mogę się czuć inaczej :). Nadal realizujemy założenia statutowe i pomagamy na coraz szerszą skalę. Po intensywnych pracowitych wakacjach, zostało nam sporo sił aby kontynuować swoje działania i tak chciałbym Was zaprosić w imieniu własnym i fundacji na kolejny Punkt Promocji Zdrowia z bezpłatnymi badaniami w Szczecinie.

W naszym punkcie (namiot przy Bosmanacie) będziecie mogli Państwo skorzystać z:
– pomiaru ciśnienia
– pomiaru cukru
– badań EKG

Wydarzenie odbędzie się już 14.09 (sobota) w godz. 14:00-18:00 i będzie podsumowaniem kampanii „Przejdź na Jasną Stronę Mocy” oraz jubileuszu 10-lecia szczecińskiego WOPR. W ten sam dzień zaplanowano także m.in. pokazy ratownictwa wodnego, naukę pierwszej pomocy liczne warsztaty i prezentacje. Serdecznie zapraszamy!

Jeżeli nie masz planów na sobotę a chcesz nam pomóc w przeprowadzeniu badań. Dołącz do naszych wolontariuszy, wpisz się na listę i dołącz do naszego zespołu! Pokażemy Ci jak pracujemy i pomagamy innym! (kliknij – wolontariat e-medycyna).

Share This:

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *