Festiwal Stress Off 2020 (18-20.09.2020)

Dzień Dobry,

Bardzo się cieszę, że jako współzałożyciel Fundacji na Rzecz Aktywnego Rozwoju Telemedycyny i e-Zdrowia w Polsce – Fundacja „e-Medycyna” i przedstawiciel TeleCardio będę miał możliwość (wraz z Arletą Górecka-Przybycień) wystąpić na znakomitym Festiwalu Stress Off w Szczecinie z tematem:

Serce prosi – nie stresuj się. Czy telefon może leczyć?

Stress Off jest imprezą cykliczną, edycja 2020 jest już 4 z kolei. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z różnorodnymi metodami dbania o swoje zdrowie, również wykorzystując alternatywne metody. W ciągu 3 dni festiwalowych będzie możliwość uczestniczenia w 67 wykładach, warsztatach i pokazach. Wszystko w 5 salach równocześnie.

Organizatorzy stres off stawiają na prelegentów praktyków, którzy na co dzień pracują technikami, które nam zaprezentują, jest możliwość kontynuowania szkoleń i zabiegów po festiwalu. Festiwal tworzony jest przede wszystkim z myślą o wspólnym spotkaniu się i integracji ludzi o podobnych zainteresowaniach, a także dzieleniu się wiedzą, doświadczeniami i przemyśleniami, które w sposób praktyczny podnoszą jakość zdrowia w szerokim jego znaczeniu. Uczestnicy biorąc udział w festiwalu dają sobie szanse poznania nowych obszarów pracy z ciałem, umysłem i duszą, w celu ich integracji.

W sobotę i w niedzielę (19 i 20.09.2020) od godziny 9:00 zapraszamy na nasze stoisko gdzie podzielimy się informacjami jak dbać o serce oraz zaprezentujemy telemedyczne urządzenia do badań w tym:

– urządzenia do pomiaru ciśnienia
– urządzenie EHO-12 (kardiomonitor do wykonywania pełnego 12-odprowadzeniowego EKG)
– urządzenie EHO Mini EVENT HOLTER (miniaturowy, mobilny aparat do tele-diagnostyki oraz tele-monitorowania)
– glukometry
– pulsoksymetry
Na stoisku  zostaną zaprezentowane także:
– działania systemów telemedycznych
– rodzaje urządzeń telemedycznych
– przykłady jak za pomocą telemedycyny można ratować życie,
– najnowsze trendy w telemedycynie.
W niedziele natomiast zapraszamy o godzinie 10:00 na wykład: Serce prosi – nie stresuj się. Czy telefon może leczyć? Poruszymy tematy wpływu stresu na zdrowie oraz jak w skuteczny sposób zdiagnozować się i pomóc sobie mając do dyspozycji telefon komórkowy: Wpływ stresu na nadciśnienie tętnicze, miażdżycę oraz arytmię. Stres a zespół złamanego serca. Stres a nerwica serca. Negatywne skutki długotrwałego stresu, jak z nimi walczyć. Telemonitoring kardiologiczny dla kogo?
Zapraszamy do zakupu biletów: www.stressoff.pl
Program festiwalu (18-20.09.2020): (kliknij)
Link do wydarzenia na fb: (kliknij)

Miejsce: ZSRG – SCP  Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego – Szczecińskie Centrum Przedsiębiorczości, ul. Kolumba 86, 70-035 Szczecin

Zapraszamy serdecznie!
Koordynatorzy projektu Katarzyna Pakalnicka -Prychitko, Joanna Dziumienko, Katarzyna Błaszczyk. Dziękujemy za zaproszenie 🙂
Share This:

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *