Przekaż 1% podatku na rzecz Fundacji e-Medycyna

0 comments

Przekaż 1% podatku na rzecz Fundacji e-Medycyna.

Cześć Wam, uprzejmie przypominam – rozliczając swój PIT możesz wspomóc najbardziej potrzebujących dzięki przekazaniu 1% podatku.

Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Fundacji e-Medycyna (w której jestem wolontariuszem), proszone są o wpisanie w formularzu PIT następujących danych:

Działalność organizacji pożytku publicznego opiera się na hojności darczyńców. Jedną z form wsparcia organizacji posiadających status OPP jest możliwość przekazania 1% podatku. Każdy obywatel realizując swoje roczne rozliczenie z fiskusem w deklaracji podatkowej PIT może zaznaczyć, że chce przekazać 1% swojego podatku wybranej organizacji (posiadającej status OPP). 

W tym (jak i w poprzednim roku) zbieramy pieniądze na Rozwój emedycyny. Organizacja która pomaga Fundacji E-medycyna w zbiórce środków to Fundacja Kamienica 1 wraz Akcją „1 % Wspólny Cel“. Zachęcamy gorąco organizacje pozarządowe które chciałyby za pośrednictwem tejże fundacji zebrać  pieniądze na własne cele, o zgłaszanie się poprzez formularz zgłoszeniowy.

Dziękuję bardzo, w imieniu Fundacji i swoim.

Share This:

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *