Postanowienia na 2020

0 comments

Dobra… w swoim żywiole… Będąc wiele lat menedżerem od różnych „boleści” uczysz się i zdajesz sobie sprawę, że trzeba być wewnętrznie zorganizowanym aby dobrze wykonywać swoje obowiązki. Te zorganizowanie powinno odbywać się na prawie każdej płaszczyźnie (wyłączenie od reguły – to porządek w pokoju i na biurku 😉

Następnym etapem takiego „poukładania” jest umiejętne przekazanie takich schematów innym i konsekwentne realizowanie. Nic tak nie „spina” wtedy „pośladów” jak „zobowiązania” wobec siebie i wobec innych. Mam mocne poczucie obowiązku i koniec końców, lepiej mi się śpi jak nic nie wierci mi głowy. Weszło, mi to w nawyk… z każdym odstępstwem – czuję się po prostu nieswojo. Poprzedni rok (2019) jakbym nie patrzył był dobrym rokiem „na otarcie” i dopiero pod koniec grudnia, zdałem sobie sprawę jak naprawdę dużo zrobiłem. Wiem, że słowo pisane ma moc sprawczą (przynajmniej w 80%) i dla własnej (i dla niektórych osób, które mocno ze mną współpracują) odpowiedzialności umieszczę kilka postanowień które chcę zrealizować w 2020 roku. Pierwsza, myśl która mi przyszła do głowy to – to, że nie wystarczy mi kartki i na pewno czasu na to wszystko. Jednak, doświadczenie pokazuje, że jak chcę (a więcej mi się chce w życiu, niż nie chce 😉 to wszystko ogarniam. Mam pełen zadań dzień i już nie jestem „zdziwiony” tak jak inni pytając: jak to zrobiłem? Po prostu już tego nie zauważam, jest to dla mnie oczywiste – że trzeba to wszystko „ogarniać” – najlepiej z humorem. Postanowienia podzieliłem na kilka dziedzin (zasadniczo biznesowych) w których się realizuję, prywatnymi nie będę się dzielił bo są mało interesujące 😉

Sektor 1

Fundacja na Rzecz Aktywnego Rozwoju Telemedycyny i e- Zdrowia w Polsce „Fundacja e-medycyna”
1. Zrealizować projekty (w tym różne dofinansowania typu dotacje unijne, terytorialne i inne) na kwotę co najmniej 3 milionów obrotu jako lider albo partner projektu.
2. Wystawić co najmniej 6 aukcji w roku na których uzbieramy jako Fundacja co najmniej na 2 aparaty do pomiaru EKG dla najbardziej potrzebujących pacjentów.

Sektor 2

TeleCardio Sp. z o.o. Sp. k.
1. Uruchomić sprzedaż usług i urządzeń na www.telecardio.pl na skalę całej Polski (co najmniej 60 urządzeń i/lub usług) i poza Polską (co najmniej 5 urządzeń i/lub usług).
2. Wdrożyć rozwiązania na jeszcze sprawniejszą obsługę pacjentów (2 bardzo ważne tematy).
3. Wystąpić w dużej TV (najlepiej publicznej) promując nowoczesne rozwiązania telekardiologiczne.

Sektor 3

NAUMED Adrian Naumowicz – własna działalność gospodarcza
1. Budowa i rozwój portalu www.kardiologwszczecinie.pl i obsadzenie nim min. 10 kardiologów specjalistów.
2. Uruchomienie wirtualnej przychodni.
3. Nagrać co najmniej 6 filmów na youtube w moich ulubionych tematykach (biznes, przedsiębiorczość, życie, polityka, hobby).
4. Sprzedaż co najmniej 2 usług marketingowych na miesiąc.
5. Wystąpienie co najmniej w 4 realizacjach filmów bądź zdjęć w ciągu roku jako model lub statysta w jakimś fajnym nowym temacie.

Sektor 4

Prywatny
1. Dokończyć pisanie książki (co najmniej 2 strony A4 dziennie), plus zdobycie funduszy z platform wspierających na wydanie 1000 egzemplarzy.
2. Sprzątnięcie strychu…(największe wyzwanie), na tyle abym mógł stworzyć schludne studio nagraniowe.
3. Pobyć co najmniej 4 miesiące w partii politycznej która nie upadnie, aby zdobywać doświadczenie w pomocy ludziom i do przyszłych kandydatur.

Sektor 5

Zdrowie fizyczne i psychiczne
1. Nadal odżywiać się zdrowo.
2. Wrócić na trening BJJ (conajmniej 5-6 razy w miesiącu).
3. Zrealizować w całości co najmniej 3 kursy taneczne.
4. Uzupełnić cały cykl  zaległych zabiegów fizjoterapeutycznych.
5. Profilaktycznie stomatolog.
6. Przynajmniej jeden wyjazd za granicę na odpoczynek.

Sektor 6 (ten powinien być najważniejszy)

1. Mieć nadal uśmiech na twarzy jako wizytówka.
2. Być nadal dobrym człowiekiem.
3. Nadal wzbudzać i podtrzymywać zaufanie.
4. Nie zawieść bliskich.
5. Umieć wybaczać.
6. Mieć czas dla rodziny, przyjaciół i znajomych.
7. Podejmować i nie żałować trudnych decyzji – jak to było do tej pory.

Do tego przychodzi jeszcze wiele innych czynności…ale na pierwszy rzut oka te mi wydały się najważniejsze. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

P.S. Na zdjęciu widać dokumenty do kontroli przez różne instytucje w roku 2020…wszystkie umowy są umiejętnie i dokładnie sporządzone, dokumenty pouzupełniane, faktury zrealizowane i poopłacane. Choćbym miał siedzieć do rana (tak jak teraz 04:30), praca musi być zrobiona na tip top. To tak, dla informacji dla Was gdy przyjdzie Wam zrealizować jakiś fajny projekt, a będziecie szukać partnera, piszcie – me@adriannaumowicz.com.
Share This:

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *