Nasze Dobre z Pomorza 2021 – Plebiscyt Głosu Szczecińskiego

Zostały jeszcze 2 tygodnie do zakończenia głosowania w plebiscycie „Nasze Dobre z Pomorza”, w którym kapituła Głosu Szczecińskiego nagradza firmy, które dzięki swojej biznesowej działalności rozsławiają nasz region. Jest mi niezmiernie miło, że w tym roku ponownie dołączyliśmy (TeleCardio) do tak wyjątkowego grona. Nieskromnie napiszę, że bardzo liczę na Wasze zaangażowanie oraz Wasze głosy oddane na nas w tym plebiscycie. Chcemy powielić sukces z tamtego roku w którym zdobyliśmy pierwsze miejsce w kategorii: Zdrowie, uroda i turystyka. Na razie zajmujemy 5 miejsce, ale końcówka głosowania będzie nasza 😉

Żeby zagłosować, wyślij SMS:

NDP.36 na numer 72355

TeleCardio na stronie Głosu Szczecińskiego: (kliknij)

O plebiscycie:

Plebiscyt „Nasze Dobre z Pomorza” jest największym medialnym i promocyjnym przedsięwzięciem prezentującym dorobek gospodarczy naszego regionu. Akcja z roku na rok zdobywa coraz większe uznanie wśród przedsiębiorców, dla których znak jakości „Nasze Dobre” jest symbolem uznania i zaufania konsumentów.

W akcji chcemy promować atrakcyjne produkty, które stworzono u nas, na Pomorzu. Właśnie dlatego w plebiscycie mogą wziąć udział wyłącznie podmioty gospodarcze zarejestrowane lub mające oddziały na terenie województwa pomorskiego lub zachodniopomorskiego, a ich produkt jest wytwarzany w tym województwie.

Zapraszamy!

Share This:

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *