Dzień Organizacji – Srebrna gospodarka – wyzwaniem dla biznesu i nauki

Kochani,

Moja działalność to nie tylko projekty, badania i warsztaty w dziedzinie medycznej (telemedycznej), ale także ścisła współpraca z gronem naukowym, uczelniami i stowarzyszeniami. Chciałbym dziś zaprezentować Wam owoc mojej współpracy (partner wydarzenia) z najstarszym stowarzyszeniem naukowym w Polsce (którego jestem także członkiem), a mianowicie Towarzystwem Nauk Organizacji i Kierownictwa (oddział Szczecin). Od wielu miesięcy prowadziliśmy rozmowy na temat utworzenia konferencji, która wpisywałaby się w ekonomiczny charakter stowarzyszenia, a także łączyła pokolenia (od studentów do seniorów). Tak powstał pomysł konferencji pod nazwą:

Dzień Organizacji – Srebrna gospodarka – wyzwaniem dla biznesu i nauki.

Poniżej przedstawiam harmonogram konferencji, oprócz znakomitych gości ich debat i wykładów, zapraszamy serdecznie do punktu Promocji Zdrowia (Fundacja na Rzecz Aktywnego Rozwoju Telemedycyny i e-Zdrowia w Polsce oraz TeleCardio) gdzie bezpłatnie wykonamy:

  • badania EKG,
  • badania ciśnienia krwi,
  • pomiar cukru we krwi.

Link do strony wydarzenia: (kliknij)

Link do wydarzenia na facebooku: (kliknij)

Ulotka do wydarzenia:

A oto krótka fotorelacja zespołu który przygotowywał skrzętnie wydarzenie na kilkunastu spotkaniach (15 zdjęć z dnia 30.09.2019):

Share This:

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *