Do dzieła! Do działa! – czyli pierwszy wpis na stronę :)

0 comments

Dzień Dobry,

Moi drodzy nadszedł czas w którym chciałbym wypuścić w świat coś więcej niż tylko wydychane powietrze, płyny ustrojowe oraz strawiony pokarm. Pomyślałem sobie, że Dzień Dziecka (01.06.2017) będzie wyśmienitą okazją do wypuszczenia mojej nowej strony (jako prezent dla siebie i konsekwencji dla Was).

Pracowałem nad stronami internetowymi swoich znajomych, bliskich i firm. Kilka projektów tematycznych stworzyłem sam (np. ze znaczkami i kartkami pocztowymi jako hobby). Podglądałem jak moi znajomi prowadząc firmy informatyczne robią niesamowite platformy, wprowadzają fantastyczne pomysły, a sami często nie mają czasu na zorganizowanie swojego portfolio (szewc chodzi bez butów). Myślami i chęciami wracałem do początków, w sumie do dziś, aby zadziałać. Będąc menedżerem (od 7 lat) – nie można było znaleźć mojej ścieżki zawodowej (poza facebookiem).  Od ponad 5 lat byłem uczestnikiem i organizatorem wielu wydarzeń i eventów w Szczecinie – wiele osób do tej pory pyta gdzie są moje zdjęcia w sieci? (poza facebookiem). Gdzie ten dorobek zawodowy, spotkania i wynik tak prężnego działania? No gdzie? Konsekwentnie biorę się więc do roboty i piszę! Na stronie będę przedstawiał głównie tematy związane z moim rozwojem zawodowym i osobistym. Będę pisał o informatyce (np. jak zbudować stronę w WordPress od podstaw), o nauce – bo kocham się uczyć (co czytać  aby nie wypaść z obiegu). Znajdziecie wiele informacji o marketingu, szczególnie tym internetowym, ale także o prezentacji siebie (bo Wy = Firma). Będę poruszał tematy związane z nowoczesną technologią w medycynie, czasami na części pierwsze rozłożę jakiś sprzęt elektroniczny, opisując jego strukturę działania. Będę, z racji swoich zdolności zjednywania sobie ludzi promował osoby i firmy które zrobiły na mnie wrażenie, tzn. robią dobrą pracę lub pomagają (głównie na rzecz rozwoju w województwie zachodniopomorskim). Przedstawię także moją działalność charytatywną i aranżowane przeze mnie akcje by pomagać najbiedniejszym i najbardziej potrzebującym. Nie będę pisał o kobietach i o życiu prywatnym, tę przyjemność zostawiłem sobie do realizacji na innym blogu i wieczornie pisanej książce. To w sumie na tyle, na przywitanie, na pierwszy wpis. Wszystko mam. Pozdrawiam i Enjoy!

Poniżej zdjęcie z dzieciństwa. Jak widać na zdjęciu, było już wiadomo co będzie wiodło prym w moim życiu – tylko i wyłącznie komunikacja 🙂

Adrian Naumowicz zdjęcie z dzieciństwa z telefonem

Adrian Naumowicz zdjęcie z dzieciństwa z telefonem

Share This:

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *