Czwartki z telemedycyną – II spotkanie – Relacja

Dzień Dobry,

Kochani za nami drugie spotkanie pt: „Czwartki z telemedycyną”. Jak zwykle było wesoło, z dużą dawką wiedzy i badaniami. Poruszyliśmy wiele tematów związanych z nowoczesną telemedycyną. Jesteśmy mile zaskoczeni, bo pojawiają się pierwsze pytania, na które w odpowiedzi musimy się więcej „nagimnastykować”. Pytacie o coraz bardziej skomplikowane rzeczy – cieszy nas to bardzo.

Ze spotkania na spotkanie wyciągamy także wnioski, musimy popracować nad systemem docierania uczestników do naszej placówki (TeleCardio Sp. z o.o. Sp. k. na Pomorzanach), pomimo mapek w internecie nie obyło się za każdym razem bez intensywnego kontaktu telefonicznego. Po drugie przesuwamy czas naszego spotkania na godzinę 17:30, aby każdy z Was mógł do nas na spokojnie dotrzeć (koniec pracy, czy korki na mieście są powodem wielu absencji). Po trzecie równolegle do odbywającego się panelu tematycznego będziemy robić na zmianę badania, usprawni to funkcjonowanie. Po czwarte, uruchomimy naszych wolontariuszy do pomocy, bo przy małej ilości osób i tak mamy sporo pracy :). Wyciągamy wnioski, chcemy abyście czuli się jak najbardziej zaopiekowani, zadowoleni i przebadani.

Chcieliśmy także podziękować serdecznie osobom które zdecydowały się z nami spotkać 3 października (fotorelacja poniżej). Zapraszamy gorąco na następne spotkanie już w ten czwartek (10 października). Poniżej harmonogram:

Czwartek 10.10.2019

godz. 17:30 – 19:15 – O telemedycynie (panel tematyczny), pomiar ciśnienia, badanie EKG urządzeniem EHO-12 (kardiomonitor do wykonywania pełnego 12-odprowadzeniowego EKG). Pacjent otrzyma wydruk badania EKG do ręki lub na adres-e-mail, może przekazać wyniki swojemu kardiologowi do opisu bądź zlecić opis badania specjaliście z TeleCardio. Połączone panele.

Spotkania są limitowane osobowo. Podczas jednego spotkania maksymalnie może zgłosić się do 6 osób.

Zapisy:

Facebook: (kliknij)
telefon: 510 604 184

Miejsce:

TeleCardio Sp. z o.o. Sp. k.

Ul. Powstańców Wlkp. 72, pokój H03

70-111 Szczecin

Link do mapki jak trafić do TeleCardio: (KLIKNIJ)

Zapraszamy serdecznie!

Fotorelacja ze I spotkania o telemedycynie (16 zdjęć):

Share This:

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *