Aukcja charytatywna nr 6/2017 – Fundacja E-medycyna

Dzień Dobry, jest mi niezmiernie miło poinformować iż ruszam (jako wolontariusz fundacji e-medycyna) z kolejną edycją aukcji charytatywnej.

Witam Was ponownie (Adrian Naumowicz). Aukcje charytatywne nr 1-5/2017 zakończyły się niedawno. Fundację wsparły Marta Ciszek-Lis, Jacek Ostaszewski, Anna Czerwińska, Elżbieta Głowacka, Milena Łopacka ze Szczecina (razem 420zł). Jestem bardzo zadowolony, że pomimo innych akcji, jest także miejsce w Szczecinie dla akcji charytatywnych w dziedzinie telemedycyny.

Licytujemy (dając propozycje w poście) tym razem pod zdjęciem mydełek (link): AUKCJA

Aukcja charytatywna nr 6 2017 fundacja e-medycyna

Krótki regulamin:
1. Czas trwania aukcji charytatywnej: od godz. 20:00 (24.08.2017) – do 20:00 (07.09.2017) – 2 tygodnie.
2. Kto może uczestniczyć: Osoba posiadająca konto na facebooku (mogąca wystawiać komentarz i wstawić kwotę jaką oferuje), zamieszkująca województwo zachodniopomorskie (Szczecin i okolice) – do przekazania nagród.
3. Zasady: Każdy z uczestników aukcji proponuje w poście kwotę którą jest gotów zapłacić za przedmiot. Proszę aby kwota była wyższa co najmniej 1 grosz od poprzedniej. Zaczynamy od 1zł.
4. Przedmiot licytacji: Przyjemnie jest otoczyć się zapachami, kolorami i kształtami, które przypomną najwspanialsze chwile z Twojego życia. …dlatego…mydło to wspaniały pomysł na dekorację łazienki. W nagrodę otrzymasz zestaw 2 pięknych mydełek jak na zdjęciu poniżej autorstwa Marty Czyżowicz prowadzącej @Glicerynowo.pl.
5. Cała kwota z aukcji charytatywnej, będzie przeznaczona na cele statutowe Fundacji E-medycyna” – zbiórka na 2 aparaty do pomiaru EKG i podłączenie do systemu, aby pacjenci mogli za darmo korzystać z aparatów i platformy.
6. Zwycięzca licytacji otrzyma:
– certyfikat o numerze 5 od fundacji e-medycyna w podziękowaniu za wsparcie,
– wyżej wymieniony przedmiot licytacji – czyli zestaw 2 pachnących pięciu mydełek,
– badanie EKG urządzeniem EHO-MINI wraz z opisem kardiologa i dojazdem do klienta na terenie województwa zachodniopomorskiego gratis (można wskazać inną osobę np. mamę, tatę, sportowca, itp…)
7. Po zakończeniu licytacji kontaktujemy się ze zwycięzcą licytacji, prosimy o wpłatę na konto fundacji. Spotykamy się, przekazujemy certyfikat, robimy badanie EKG i zdjęcie pamiątkowe :).
8. Prośba, proszę o traktowanie poważnie licytacji. Chcemy pomagać :). Proszę o udostępnianie. Dziękuję w imieniu zespołu Fundacji na Rzecz Aktywnego Rozwoju Telemedycyny i E-zdrowia w Polsce.
Licytujemy (dając propozycje w poście) pod zdjęciem mydełek (link): AUKCJA

Share This:

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *